Pomożemy Ci wybrać smartfona

X lg g5 opinie

Nie masz jeszcze smartfona? Aż trudno w to uwierzyć! Chyba mało kto nie używa tych nowoczesnych i wygodnych telefonów. Dotykowy ekran, mnóstwo bardziej lub mniej przydatnych funkcji, które nawet wypierają tę pozornie najważniejszą – funkcję dzwonienia! A może pierwszy raz kupujesz telefon dla siebie (bo poprzednio dostałaś/eś od bliskiej osoby, szefa)? Oto krótki poradnik, na co zwrócić uwagę.

X lg g5 opinie

Rozkręcasz biznes?

Zakładasz swoją własną firmę? To oznacza, że musisz mieć telefon do dzwonienia, smsowania, ale także wysyłania dokumentów, odbierania ich i pisania wiadomości. Telefon powinien także mieć dostęp do internetu, bo nigdy nie wiadomo, kiedy przyda Ci się bieżąca informacja. Dobrym rozwiązaniem dla osoby z takimi potrzebami będzie telefon z dodatkową klawiaturą zwaną QWERTY. Niestety o tą jest coraz trudniej. Na szczęście w smartfona można wgrać wygodne klawiatury, na których pisze się szybko i bez błędów. W biznesowy telefon warto więcej zainwestować – musi być niezawodny. Przyda się w nim także dyktafon, połączenia konferencyjne czy przelicznik walut.

lg g5 opinie

Uwielbiasz grać?

Im większy smartfon i z lepszym ekranem, tym lepiej i przyjemniej będzie się na nim grało. Przy okazji może służyć do oglądania filmów czy zdjęć. Dla graczy bardziej zaawansowanych gratką jest telefon z akcelerometrem, który pozwala na granie poprzez ruszanie całym telefonem. Żeby nie przeszkadzać innym, warto do telefonu dokupić dobre słuchawki. Jeśli wybrany model jest zgodny ze standardem DLNA, to będzie łączył się z siecią domową, dzięki czemu można z telefonu przeglądać pliki komputerowe lub wyświetlać jego zawartość na domowym telewizorze. Pewne jest jednak to, że telefon dla gracza musi bez problemu łączyć się z internetem oraz mieć sporą pamięć wewnętrzną, która zapewni płynność działania aplikacji. Dobrze też, jeśli ma dużą baterię. Przykładem takiego telefonu może być według internetowych opinii LG G5.

Jeden do wszystkiego

Właściwie każdy smartfon jest telefonem uniwersalnym. Duży ekran i spora pamięć to możliwość grania i przeglądania sieci i portali społecznościowych. Każdym smartfonem można robić zdjęcia i kręcić filmy, w każdym mamy GPS czy WiFi. Jednak przed zakupem warto poznać wybrany model, poczytać opinie na spokojnie i dopiero wtedy kupić telefon, który przecież może być warty od kilkuset do kilku tysięcy złotych.

Dodaj komentarz