Najpopularniejsze internetowe loterie świata

Żadna loteria nie przebije chyba swoją popularnością MegaMillions czy PowerBall. Okazuje się, że to właśnie te dwie, amerykańskie gry skupiają największą liczbę chętnych, którzy marzą o wygraniu fortuny. Co więcej, to właśnie te loterie zapewniają największe wygrane na całym świecie – jeśli porównamy wyniki lotto naszej rodzimej loterii to okaże się, że amerykańskie wygrane mogą być nawet kilkanaście razy większe.

kumulacja-lottoDla wszystkich fanów loterii i tych, którzy chcieliby spróbować szczęścia w tychże grach mamy dobrą wiadomość. Nie trzeba już lecieć do USA, by nabyć los, wystarczy wygodnie zasiąść w fotelu i kupić go drogą online.

Istnieją platformy internetowe, które umożliwiają branie udziału w loteriach z całego świata, dzięki czemu zwiększają się szanse na jeszcze większe wygrane. Każdy z nas może wziąć udział w brytyjskim Lotto, loterii Mega Sena, SuperEnalotto czy El Gordo Primitiva, gdzie kumulacja lotto znacznie przewyższa kwoty polskiej loterii.

Losowania odbywają się raz bądź dwa razy w tygodniu. Na kuponach można zakreślać samodzielnie wybrane cyfry bądź zrobi to za nas automat, poprzez system „chybił trafił”. Największe światowe loterie zdobyły tak olbrzymią popularność z kilku powodów. Ludzie chcą wygrać majątek a jeśli taka szansa pojawia się dzięki zainwestowaniu niedużej sumy pieniędzy, to czemu by nie spróbować? Ponadto, loterie są łatwo dostępne – kupony można nabywać nie tylko w specjalnych punktach, ale i online, co znacznie zwiększa ich zasięg.

Nie bez znaczenia są też kwoty możliwych wygranych. W jednym z ostatnich losowań Powerball, do wygrania była kumulacja – szczęśliwiec mógł zdobyć aż 168 000 000 dolarów.

I chociaż loterie organizowane w poszczególnych krajach były początkowo dostępne jedynie na danym terytorium, to dzisiaj dzięki internetowej sieci może korzystać z nich każdy. Ab wziąć udział w PowerBall czy MegaMillions nie trzeba być też obywatelem Stanów Zjednoczonych. Wystarczy kupić właściwy los i czekać aż i do nas uśmiechnie się szczęście.

Dodaj komentarz