Najlepsza pizza w Warszawie – czyli, jak stolica dba o podniebienia swoich gości

pizza w warszawie

W jaki najprzyjemniejszy sposób możemy poznać miasto, które zamierzamy zwiedzić lub gdzie zatrzymujemy się będąc przejazdem czy w interesach? Oczywiście smakując w jego kuchni. Odwiedzając stolicę naszego kraju, warto swoje kroki skierować do najpopularniejszego lokalu gastronomicznego, którego specjalność stanowi najlepsza pizza w Warszawie. Mowa o sieci Domino’s Pizza.

Najlepsza pizza w Warszawie – czym się wyróżnia?

Dlaczego właśnie pizza, a nie na przykład placki ziemniaczane czy coś ze słodkich wypieków? Tu odpowiedź jest prosta: chodzi o smak, ale i fakt, że danie to doskonale wpisuje się w potrzeby przeciętnego Polaka, który chce zjeść w miarę szybko, smacznie, stosunkowo niedrogo i przy okazji w miłej atmosferze. Wszystkimi tymi atutami, może poszczycić się właśnie warszawska pizzeria sieci Domino’s. Przejdźmy jednak do konkretów. Na czym polega wyjątkowość tego dania?

Unikalne kompozycje smakowe

Chociaż najlepsza pizzeria w Warszawie posiada w swoim menu takie tradycyjne smaki, jak Margherita, Pepperoni czy Prowansalska, to nie brakuje i pozycji, które podbijają podniebienia niecodziennym zestawieniem składników. Warszawskie lokale postawiły na autorskie dania. Przygotowywane są one przez adeptów sztuki kulinarnej. Do tej pory można było tam skosztować pizzy w wykonaniu Damiana Kordasa. Dzisiaj do listy dołączyli także Matteo Brunetti – finalista 6. edycji „Master Chefa” oraz Gaja Kuroń – uczestniczka tejże. Aby móc ocenić ich kulinarne umiejętności z menu należy wybrać pozycje: Mamma Mia z ziemniakami, kremową riccottą, mozarellą, pepperoni oraz świeżą papryką i rozmarynem oraz Swojską, w składzie której znalazły się: pieczony kurczak, mozarella, cebula, bryndza i sos majonezowy. Pełne menu znajdziecie na stronie: http://www.entuzjascipizzy.pl/, która jednocześnie pełni funkcję platformy do składania zamówień.

pizza w warszawie

Tylko sprawdzone składniki bazowe

Każda serwowana w tych lokalach pizza – nawet ta o unikatowej recepturze – zawiera w swoim składzie prawdziwą włoską mozarellę oraz sos pomidorowy. Ten ostatni to także sekret Entuzjastów Pizzy – jak zwykli o sobie mówić pracownicy Domino’s Pizza. Natomiast ser jest zawsze świeży i dodawany na kilka chwil przed tym, nim danie opuści piec.

Błyskawiczna dostawa

Właściciele tych modnych warszawskich pizzerii zadbali również o to, aby klient nie musiał tracić czasu – a przy tym apetytu – w trakcie oczekiwania na swojego placka. Stąd też nieprzypadkowe rozlokowanie lokali, które znalazły się w najlepiej skomunikowanych obszarach stolicy. Dzięki temu gorąca aromatyczna pizza dociera na czas nawet w najdalsze rejony miasta. Należy do tego dodać, że zamawiający mogą na bieżąco śledzić trasę swojego zamówienia. Nie przyspiesza to co prawda jego realizacji, ale pozwala zorientować się w czasie.

przygotowywana pizza

Najlepsza pizzeria w Warszawie

Chociaż najbardziej popularną opcją, jest pizza na wynos czy z dostawą do domu, to Entuzjaści Pizzy wiedzą, jak ważny element stanowi wnętrze, gdzie podejmuje się klientów. Lokale, w których znajduje się ulubiona pizzeria większości Warszawiaków oraz przybywających do stolicy turystów, zostały urządzone z gustem, ale i ze smakiem. Panuje w nich niepowtarzalny klimat, a obsługa dba, zarówno o czystość, jak i o to, by gościom niczego nie zabrakło.

Reasumując – jeśli odwiedzasz Warszawę i szukasz pomysłu na szybkie, niedrogie i przy tym syte danie, to pizza z Domino’s Pizza będzie najlepszym rozwiązaniem. Składając tam zamówienie, dostaniesz dokładnie to, czego potrzebujesz, a jeśli dodatkowo skorzystasz z licznych rabatów, zadowolony będzie także Twój portfel.

Dodaj komentarz