Męskie problemy – jak je rozwiązać?

permen

Mężczyźni borykają się codziennie z wieloma problemami. Chociaż wstydem nie jest już dla nich wspólne z partnerką utrzymywanie domu, chętnie chodzą na spacery z dziećmi i zajmują się z nimi na równi z ich mamą, gotują czy sprzątają, mają wiele innych codziennych rozterek. A ponieważ stronią od szukania pomocy psychologów, lekarzy, wstydzą się przyznać do słabości nawet przed przyjaciółmi, częściej zapadają na depresję czy wycofują się z życia lub popadają w nałogi.

permen

Pracoholizm

To częsta przypadłość mężczyzn, którzy pracują na wysokich stanowiskach i chcą zapewnić jak najlepsze warunki swoim rodzinom. Jednak pogoń za kolejnymi zleceniami, klientami, wyższą wypłatą i premią odbywa się kosztem relacji z bliskimi, a także własnego zdrowia. Pracoholik, chociaż doceniany jest przez szefów, tak naprawdę ma wiele problemów: nie odczuwa szczęścia, nigdy nie jest zadowolony ze swoich dokonań i ocenia krytycznie siebie oraz współpracowników. Sposobem na pracoholika jest najczęściej terapia i próba skierowania jego myśli w inną stronę – np. poszukanie hobby czy pasji.

Łysienie i siwienie

Chociaż zakola na głowie świadczą o wysokim poziomie testosteronu, to jednak dla wielu mężczyzn rzadkie włosy na głowie są powodem kompleksów. Podobnie jest siwymi włosami, które mogą pojawiać się już nawet po 20tce i zawsze dodają wizualnie kilku lat. Warto spojrzeć na siebie jednak bardziej przychylnym okiem. Niejeden aktor stał się symbolem seksu, gdy posiwiał, wielu facetów goli głowy na łyso, chociaż normalnie ma bujne czupryny.

permen

Problemy z potencją

Mogą wiązać się z problemami zdrowotnymi, które udaje się rozwiązać z pomocą farmakologii, ale także ze stresem, przemęczeniem, złą dietą czy problemami w związku. Mężczyźni z zaburzeniem potencji są wycofani w związkach albo wchodzą w nie szybko i na krótko. Warto zgłosić się do lekarza, psychologa, można też dodatkowo wspomóc się preparatami z apteki. Takie środki jak Permen* zawierają naturalne składniki, które sprzyjają erekcji i dostarczają też dawkę energii i witamin.

Zdjęcia: unsplash.com&pxhere.com

*Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Dodaj komentarz