Zapachy w domu

zapachy w domu

Czysty i pachnący dom dobrze kojarzy się i gościom, i domownikom. Takie aromaty jak cynamon, wanilia, domowe ciasto, lawenda czy zielone jabłuszko sprawiają, że poprawia się nam nastrój i przyjemnie jest nam posiedzieć w takim aromacie. Warto więc stosować różne rodzaje zapachów, które będą unosiły się w powietrzu. Można to zrobić na wiele sposobów.

zapachy w domu

Mgiełki i spraje – zazwyczaj stoją w łazience i mają za zadanie neutralizować nieprzyjemne zapachy. Jednak nie trzeba ich stosować tylko w wyjątkowych sytuacjach, bo na rynku znajdziemy także automaty, które regularnie co kilka minut wypuszczają pachnącą mgiełkę, jak i takie, które reagują na ruch.

zapachy w domu

Zawieszki do szaf – mogę nie tylko pachnieć, ale odstraszają też mole. Zwykle więc stosuje się zawieszki lawendowe. Umieszczać je można także w szufladach z bielizną czy szafkach na buty.

zapachy w domu

Zapach do odkurzacza – to niewielki krążek, który wkłada się do filtra odkurzacza. Zapach jest rozpylany w czasie sprzątania.

zapachy w domu

Proszki do prania – obecnie znajdziemy proszki do prania, które usuwają plamy, ale też pięknie pachną. Nie trzeba już stosować dodatkowych płynów do płukania.

Zdjęcia: Pixabay

Dodaj komentarz