Wieczór panieński w salonie urody

wieczór panieński

Czy możliwe jest zorganizowanie niecodziennego wieczoru panieńskiego? Takiego bez sztampy, w klubie czy w domu? Owszem, coraz więcej gabinetów kosmetycznych oferuje… wieczór piękności. A skoro na wieczorze panieńskim spotykają się same panie, to może się okazać, że czas spędzony na pielęgnacji urody będzie frajdą dla każdej z nich.

babski wieczór

Babski wieczór w SPA

Oczywiście nie wybierzemy się wspólnie z koleżankami na depilację bikini, bo będzie to zbyt krępujące. Jednak jakie możemy mieć inne możliwości? Jeśli zdecydujemy się na bardziej kosztowną wersję, czyli SPA, to możemy skorzystać z kąpieli, masaży, sauny, groty solnej. Wspólne korzystanie z atrakcji umili nam kieliszek wina, kubek kawy, plotki. Bez dzieci, chłopaków, mężów, bez spięcia i pośpiechu nawet te kilka godzin przyniesie odprężenie.

babski wieczór

Jak znaleźć idealne miejsce na wieczór panieński?

Można także skorzystać z propozycji niewielkiego gabinetu kosmetycznego. Jeśli znajdziemy zaufany, w którym panuje porządek, jest sporo miejsca, jest wygodna kanapa, kosmetyczka ma nie tylko doświadczenie, ale także skończyła szkolenia kosmetyczne z różnych dziedzin i może przekazać nam różne ciekawostki z zakresu pielęgnacji urody, pokazać nowe zastosowania kosmetyków, wykona drobne zabiegi upiększające, to taki wieczór panieński będzie niezwykle ciekawy. Biorąc pod uwagę, że następnego dnia, albo dwa dni później panna młoda stanie na ślubnym kobiercu, to oczyszczona buzia, pomalowane paznokcie będą jak najbardziej na czasie.

Dodaj komentarz