Rodzinne wyjazdy narciarskie do Włoch – 6 ciekawych kierunków!

gdzie na narty we wloszech

Włochy oferują wiele pięknych miejsc na rodzinny wyjazd na narty, które zachwycają pięknymi alpejskimi krajobrazami, doskonałymi warunkami narciarskimi i atrakcjami dla młodszych i starszych. Oto 6 ciekawych miejsc na rodzinne wakacje na nartach we Włoszech!

Planując rodzinny wyjazd na narty do Włoch, do dyspozycji ma się wiele ciekawych zakątków, które zachwycają zimową porą. Każde z tych miejsc oferuje wyjątkowe wrażenia, więc przed podjęciem ostatecznej decyzji warto zapoznać się z różnymi propozycjami, by spędzić swój czas w rodzinnym gronie w komfortowych warunkach. Gdzie warto się wybrać?

Wyjazdy narciarskie do Val Gardena

Położona w Dolomitach Val Gardena to malownicza miejscowość oferująca światowej klasy wypoczynek. Jest odpowiednia dla rodzin, ponieważ ma dużo obiektów przy stokach narciarskich, szkółek i dużą liczbę stoków dla początkujących i średniozaawansowanych. To właśnie tam popularne są także wioski Ortisei, Selva i Santa Cristina, które oferują przytulną atmosferę.

Wyjazdy narciarskie do Cortina d’Ampezzo

Cortina to znany kurort narciarski, znany ze stylowej atmosfery i zapierających dech w piersiach krajobrazów. Choć jest to doskonałe miejsce dla doświadczonych narciarzy, oferuje również stoki i atrakcje przyjazne rodzinom. Wobec tego rodzinne wyjazdy narciarskie – https://sportvita.pl/ w tym kierunku są również bardzo popularnym wyborem.

Wyjazdy narciarskie do Madonna di Campiglio

Madonna di Campiglio to przyjazny rodzinom ośrodek narciarski w regionie Trydentu. Jest on przede wszystkim znany z pięknych tras narciarskich, doskonałych szkół narciarskich i szeregu zimowych atrakcji dla dorosłych i dla dzieci.

Wyjazdy narciarskie do Sauze d’Oulx

Sauze d’Oulx to doskonały wybór na rodzinne wycieczki narciarskie. Oferuje szeroki wybór stoków odpowiednich dla początkujących, średniozaawansowanych i zaawansowanych narciarzy.

Wyjazdy narciarskie do Courmayeur w Dolinie Aosty

Courmayeur to urocze alpejskie miasteczko z łatwym dostępem do stoków Mont Blanc. Jest to idealne miejsce dla rodzin szukających malowniczych miejsc do jazdy na nartach, ale też do wygodnych zakupów czy smakowitych dań w restauracjach.

Wyjazdy narciarskie do Livigno

Livigno gwarantuje również znakomite warunki do jazdy na nartach, w tym stoki przyjazne rodzinom, parki i trasy do narciarstwa biegowego. Miasto oferuje różnorodne miejsca noclegowe i restauracje, dlatego również świetnie sprawdzi się jak o rodzinne wyjazdy narciarskie do Włoch. Gdy zatem planujesz wyjazd na narty do Włoch razem z całą rodziną, powyższe kierunki będą strzałem w dziesiątkę!

Dodaj komentarz