Prezent dla mężczyzny: jak go wybrać?

Każdy lubi dostawać prezenty z okazji lub bez okazji. Dawanie i dostawanie upominków sprawia przyjemność. Jednak wybór odpowiedniego podarunku to sztuka. Prezent musi być wyjątkowy i spełniać kryteria. Poza tym inny damy kobiecie, a inny mężczyźnie.

Sztuka dawania

Dawanie prezentów to sztuka. Podczas jego wybierania musimy pamiętać o trzech rzeczach. Po pierwsze, powinien być trafiony, ponieważ tylko wtedy sprawia największą przyjemność. Żeby był trafiony, musi być dopasowany do osoby, czyli do jej wieku i płci oraz zgodny z jej temperamentem i osobowością oraz zainteresowaniami. Jeśli znamy osobę już od wielu lat, to znamy jej hobby i zainteresowania oraz wiemy, co może jej sprawić największą przyjemność.

Po drugie, powinien być aktualnie potrzebny albo wymarzony. Jeśli dana osoba potrzebuje jakiegoś przedmiotu w domu lub w pracy, a obecnie nie może jej kupić, my możemy to zrobić z okazji urodzin lub imienin albo bez okazji, żeby sprawić jej przyjemność. Prezent może być również spełnianiem marzenia, jeśli znamy jej pragnienia i marzenia. Dobrym rozwiązaniem jest dyskretny wywiad na temat osoby, której chcemy kupić prezent, także rozmowa z nią na temat aktualnych potrzeb i marzeń. To dobra podpowiedź do trafionego prezentu.

Po trzecie, nie musi być drogi, ponieważ to nie cena świadczy o jego wartości. Poza tym gdy bierzemy pod uwagę jego cenę, musimy pamiętać, że zbyt drogi może krępować, a zbyt tani może świadczyć o ignorancji i braku zaangażowania. Osoba obdarowana prezentem jest także zobowiązana do kupienia podarunku o podobnej wartości. Tutaj działa zasada rewanżu!

Prezent dla niego

Prezent dla narzeczonego, męża i chłopaka powinien być wyrazem zaangażowania partnerki. Jednak nie zawsze wie ona, co powinna kupić swojemu mężczyźnie. Mężczyzna ucieszy się z podarunku praktycznego, np. skórzanego i eleganckiego paska do spodni, breloka do kluczy, pokrowca na telefon, kubka, kalendarza lub portfela.

Dobrym pomysłem są prezenty personalizowane, które są bardzo osobiste dzięki specjalnym napisom albo grawerowaniu. Niektóre sklepy internetowe oferują prezenty spersonalizowane, które są dodatkowo unikalne. Są nimi: kubki ze zdjęciem lub z napisem, oprawiona w ramkę okładka gazety ze zdjęciem naszego mężczyzny albo ramka z naszym wspólnym zdjęciem, notatnik i kalendarz z osobistym grawerowaniem.

facet

 

Mężczyźnie możemy również podarować prezent z adrenaliną, czyli ekstremalny. Przykładem jest skok ze spadochronem, jazda samochodem sportowym i lot w tunelu aerodynamicznym. Prezent dla niego musi być trafiony lub być niespodzianką. Wszystko zależy od tego, jaki jest i co lubi. Ważne, żeby był od serca i wcześniej zaplanowany. Miejscem, gdzie wybierzemy i zamówimy wyjątkowy, bo spersonalizowany prezent, jest MyGiftDna.

Dodaj komentarz