Nowoczesny akademik w Lipsku – poznaj BaseCamp!

basecamp lipsk

Lipsk to bardzo atrakcyjne miejsce, zwłaszcza dla studentów. Mimo, że na początku może być trudno, bo obce miasto, obcy kraj to jednak z czasem trudno stąd wyjechać. Jako, że jest to miasto studentów, życie tutaj odbywa się na wysokich obrotach. Ciekawostką jest, że w Lipsku trudno spotkać typowego Niemca. Za to nie brakuje młodych ludzi z całego świata. Dużo tu studentów z Francji, Włoch i Hiszpanii, a także Azji, Węgier czy Ameryki. W Lipsku znajdują się dwie uczelnie. Pierwsza z nich to Leipzig-Universitat. Druga HTWK. Jeśli planujesz studiować w Lipsku, to poza nauką i przyjemnościami, będziesz musiała pomyśleć o odpowiednim lokum. Wynajęcie mieszkania może być drogie. Poza tym, zawsze fajnie jest zamieszkać z innymi studentami. Tylko wtedy można poznać prawdziwe, studenckie życie. Akademiki w Lipsku są i to całkiem niezłe. Co więcej – cieszą się pozytywnymi opiniami. Jeden z nich zasługuje na szczególną uwagę. Chociaż czasami zastanawiam się czy określenie akademik nadal tu pasuje, bo BaseCamp to coś zdecydowanie więcej…

BaseCamp – wymarzony akademik w Lipsku

BaseCamp to coś więcej niż kolejny akademik w Lipsku (sprawdź: basecampstudent.com/pl/lokalizacje/niemcy/_lipsk/). Trudno znaleźć drugie takie miejsce – nowoczesne, a jednocześnie bardzo klimatyczne i przytulne. Próżno w tym miejscu szukać cech typowego akademika, a przynajmniej takiego, w którym jeszcze do niedawna mieszkali nasi znajomi. Zapomnij o ciasnych i obskurnych pokojach z byle jakimi tapczanami i meblościankami, pozbawionych łazienki i innych luksusów. Akademik w Lipsku BaseCamp to bardziej apartament z przepięknymi pokojami, urządzonymi w taki sposób, aby studenci czuli się w nich jak we własnym domu. To bardziej coś na wzór mieszkania, a nie klasycznego pokoiku dla studenta.

Co ciekawe, są też opcje dla par, więc jeśli chcesz mieszkać ze swoją połówką nic nie stoi na przeszkodzie. Wszystkie pokoje posiadają własne łazienki i kuchnie. Dodatkowo, w akademiku są większe kuchnie, w których można puścić wodze kulinarnych fantazji. Nie brakuje też specjalnego pokoju do cichej nauki, pralni, przestrzeni do spędzania czasu ze znajomymi, a nawet nie brakuje siłowni! No który akademik ma siłownię? Nawet inne akademiki w Lipsku jej nie posiadają. I to nie wszystko. BaseCamp posiada także kilka pokoi dla osób niepełnosprawnych, taras na świeżym powietrzu i własny parking. I na koniec duże uderzenie – ma też własne kino oraz miejsce do imprez z DJ-em!!! Tego nawet nie można było sobie wyśnić.

nowoczesny akademik lipsk
źródło: basecampstudent.com

Wyższy poziom mieszkania

BaseCamp to ultra nowoczesny akademik w Lipsku, który zapewni Ci wszystkie niezbędne udogodnienia, a nawet i więcej. Mieszkanie w takim miejscu podczas studiów to nie tylko większy komfort, ale również świetna lekcja życia na własny rachunek. A dzięki temu, że w akademiku mieszkają ludzie z różnych stron świata, można zawrzeć naprawdę interesujące przyjaźnie. Co do płatności za akademik, to wszystkie rachunki oraz superszybki Internet wliczone są w cenę. Niemożliwe? A jednak. Co jeszcze warto dodać? Na pewno to, że BaseCamp znajduje się w samym centrum, niedaleko uczelni. Stąd wszędzie jest blisko, bo… BaseCamp Lipsk znajduje się w centrum wszystkiego.

1 thought on “Nowoczesny akademik w Lipsku – poznaj BaseCamp!

Dodaj komentarz