Buty CCC – przygotuj się na wiosenne spacery

kolorowe szpilki

Która z Was kocha buty? Ręka do góry! O! Widzę tych rąk mnóstwo, wyciągają je także czytający mnie faceci. Bo buty to nie tylko element ubioru, niezbędny do ochrony nóg podczas chodzenia. Buty można kolekcjonować, można, ściągając buty sportowe, a wkładając szpilki zmienić kompletnie swój wizerunek. Buty wpływają na wygląd nóg i sposób chodzenia. Dlaczego warto mieć ich po kilka par w szafce?

szpilki

Nie żałuj sobie!

Wydawać by się mogło, że posiadanie wielu par butów to rozrzutność. Przecież by wyjść z domu wystarczy jedna para. Do tego dobrze wykonane, jak buty CCC będą trwałe i będą dobrze prezentować się przez cały sezon, a nawet dwa. Tymczasem, na zbliżającą się wiosnę warto zaopatrzyć się w niezbędny komplecik (tak to tłumaczcie mężom i chłopakom!). Nawet nie trzeba chodzić po wielu sklepach. W salonach CCC buty znaleźć może zarówno młoda mama biegająca po placach zabaw dla dzieci, jak i pani dyrektor wielkiego banku. A że ich ceny należą do tych bardzo atrakcyjnych, to na rachunku bankowym wciąż pozostaną jakieś środki na opłacenie rachunków.

I tak zdecydowanie namawiam do zaopatrzenia się w:
– tenisówki
– sportowe buty do biegania, spacerowania, jeżdżenia na rowerze
– szpilki i nieco niższe czółenka, idealne do pracy
– wygodne baleriny i mokasyny
– botki, bo przecież jeszcze bywa chłodno
– kalosze na wiosenne spacery w deszczu.

trampki

Oszczędzaj na dwóch frontach

Buty CCC to zarówno lekkie, płócienne tenisówki czy espadryle, jak i czółenka z wysokogatunkowej skóry. Można więc podczas jednego wyjścia na zakupy zaopatrzyć się w obuwie na spacery z psem, jak i na biznesowe spotkania czy randki. Oszczędność? Tak. Nie tylko pieniędzy, ale także i czasu.

Zdjęcia: CCC

Dodaj komentarz